Trajneri Di Biaggio publikon listen e U21 te Italise!

Trajneri Italise publikon listen e lojtareve per miqesoret e rradhet se kombetares se italise te U21.

Nga skuadra kuqezi jane grumbulluar 4 lojtare Calabria Cutrone Locatelli si dhe per here te pare portieri i huazuar te Ternana Plizzari!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu