Trafik i bllokuar nga një aksident, Zlatan shoqërohet nga motoçiklisti deri në Sanremo…

Ka ardhur koha për Zlatan Ibrahimovic në Sanremo. Suedezi pritej në fillim të mbrëmjes së sotme por vonesa ishte për shkak të një aksidenti në autostradë që e mbajti Ibra të bllokuar për tre orë…

Kuriozitet për mbërritjen në Festival: Zlatan ndaloi një motoçiklist në autostradë dhe bashkë udhëtuan me gjashtëdhjetë kilometra në orë për të arritur në Sanremo. “

Dje isha në Milano, pse nuk erdhe në shtëpinë time për të bërë Festivalin? Nëse Zlatan nuk shkon në Festival, Festivali shkon në Zlatan…”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu