Torino vs Milan familja Bonucci e ndare ne dysh!

Torino serish ne rrugen e Bonucci por kete here jo ne Juventus Stadium por perballe do jete skuadra zemres se djalit te tij te madh apo mikut te tij me te mire Belloti.
Lorenzo djali me i madh i Leos tifoz special i Torinos dhe i Belloti i cili pas ndeshjes ne San Siro i dhuroi fanellen e tij Lorenzos!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu