Torino Cairo i mbyll deren Milanit!

I fuar ne nje studio televizive Urbano Cairo ka folur per merkaton e ardhshme: Me Mazzarri do programojn merkaton.

Belloti? Nuk jam penduar qe nuk e shita sezonin e kaluar, perkundrazi jam i lumtur dhe ne sezonin e ardhshem do te jete serish me ne do formojme skuadren rreth.. ka folur Cairo per nje nga objektivat e kuqezinjve ne merkaton e ardhshme!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu