Tomori-Tonali, çfarë “fortese” ndaj Romës (VIDEO)

Roma pati shansin në disa momente për të shënuar më shumë se një gol, por merita e Donnarumma, por sidomos mbrojtjes, bënë që të ishte vetëm ai gol nga Veretout.

Megjithatë, është një episod mbi të gjitha që tregon shpirtin e sakrificës dhe sidomos unitetin te Milani.

Në fillim është Tomori ai që ndal goditjen e Pellegrinit duke u hedhur në sparkadë, pastaj pas tij është Tonali që gjithashtu nuk lejon që topi të shkojë në kuadrat…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu