Timo Werner emri me i ri per sulmin!

Edhe pse jane dite qe drejtuesit e Milan po merren me plotesimin e dokumentacionit qe do ti paraqesin UEFA-s Mirabelli nuk po i nderpret kontaktet me lojtaret apo menaxheret ne prag te merkatos se ardhshme qe dhe pavarsisht vendimit te UEFA nuk do te ndalet.

Emri me i ri per sulmin e Milan dale nga mediat italiane sot eshte lojtari i kombetares Gjermane Timo Werner, sulmuesi i Leipzig ne 74 ndeshje ka shenuar 42 gola dhe eshte nje nga te pelqyerit e Drejtorit Sportiv Mirabelli por per momentin kartoni i tij kushton 70 milion euro dhe pas boterorit nga paraqitja e tij e mire mund te rritet akoma me shume.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu