Tifozi dhe politikani Salvini shpërthen kundër Milanit dhe atyre që duan rinovimin!

Matteo Salvini, politikan dhe tifoz i njohur i Milani, shpërtheu në Instagram, duke komentuar postimin e Milanit për humbjen e Olimpico, pas ndeshjes kundër Lazio:

“Prej javësh TË TURPSHËM. Të gjithë. Klubi, stoli, lojtarët. Pa grintë, pa pasion, pa ide.

Mund të humbasësh, por duke dhënë shpirtin dhe duke nderuar fanellën, jo aq të butë.

Po çfarë rinovimesh 5, 7, 10 ose 12 milion, tifozët meritojnë respekt. Forza Milan, gjithmonë dhe në çdo rast”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu