Tifozet nuk e lene kurre vetem Milanin!

Tifozet e Milanit me shume se kurre tani jane afer skuadres. Ata besojne tek Gattuso dhe se skuadra ka filluar te luaj shume mire qe pas ardhjes se Gattusos si tranjer. Ata nuk e braktisin kurre skuadren dhe sot ishin te pranishem mbi 65.000 tifoze. Milani sot ka arketuar 2 milion e 395 mije euro.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu