“Ti e njeh ate…” Zbulohet se cfare fshihet pas buzeqeshjes se Ibras ndaj Ronaldos

Gazetat italiane kane zbuluar se cfare fshihet pas buzeqeshjes se Ibrahimovic drejtuar Ronaldos, pas momentit kur suedezi shnderroi ne gol penalltine.

Para se Zlatan te gjuante penalltine, Ronaldo mesohet t’i kete thene Szcesny: “Ti e njeh ate…”. Nderkohe Ibra arrin te ktheje ne gol penalltine dhe kthehet nga Ronaldo duke i buzeqeshur, me portugezin qe ia ktheu me po te njejten menyre.

Ndoshta kjo ishte era e fundit qe keta te dy kampione perballen me njeri-tjetrin ku suedezi, sipas gazetave italiane, me shume mundesi nuk do te vazhdoje sezonin e ardhshem me kuqezinjte.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu