Thiago Silva Milan gjithmone ne zemren time!

AC Milan's Brazilian defender Thiago Silva celebrates after scoring during the Italian Serie A football match between Palermo and AC Milan at Barbera Stadium on March 3, 2012. AFP PHOTO / MARCELLO PATERNOSTRO (Photo credit should read MARCELLO PATERNOSTRO/AFP/Getty Images)

Edhe pse u bene vite qe eshte larguar nga Milan Thiago Silva flet me dashuri per ngjyrat kuqezi:

– Milan eshte gjithmone ne zemren time, ndjek cdo gje qe ndodh atje dhe ndeshjet e tyre, shpresoj te rikthehen sepse dhe Europa ka nevoje per Milanin.

Kur ndryshon presidencen nuk eshte e lehte per te gjithe lojtaret aq me shume per trajnerin Gattuso i cili po ben nje pune te jashtezakonshme, Rino eshte njeri qe nuk dorezohet kurre dhe eshte njeriu i duhur per Milanin..

E ardhmja? Per te ardhmen eshte e veshtire gjithmone te flasesh por do kisha deshire ta mbyllja karrieren time te Milan, si mund ti thuash jo nje klubi te tille, eshte skuadra qe ka qene dhe eshte gjithmone ne zemren time – eshte shprehur Thiago Silva per Gazzetta dello Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu