Thiago Silva me shume se nje mundesi!

I larguar nga Milan bashke me Ibrahimovic te PSG Thiago Silva kerkon te largohet nga Parisi.

Sipas mediave italiane braziliani ka kerkuar menaxherit te tij per nje mundesi per tu rikthyer ne Milano, por e vetmja pengese eshte rroga lojtarit i cili perfiton 12 milion€ ne sezon. Por duke pare dhe moshen lojtari mund te zbrese nga paga e tanishme!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu