Theo-Zoe “luajnë” në rrjetet sociale: shfaqet fanella e Juventusit!

Një mbrëmje relaksuese për Theo Hernandez dhe Zoe Cristofoli. Mbrojtësi i Milanit dhe e dashura e tij kanë postuar disa histori në Instagram.

Image

Njëra nga këto, e publikuar nga modelja dhe influencuesja, përfundoi nën lupën e tifozëve që nuk mund të mos vinin re praninë e një fanelle të Juventusit.

Mediat sociale padyshim që u tërbuan, por natyrisht shumica e morën me sportivitet duke e ditur se është thjesht një shkëmbim fanelle dhe kaq, në ndeshjen Milan-Juventus…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu