Theo: Me mua Hakimi nuk kalon! E njoh mirë…

Do të jetë një sfidë brenda sfidës, ajo mes Theo Hernandez dhe Achraf Hakimi.

Mbrojtësi i Milanit është i gatshëm të përballet me rivalin e tij në derbi, një lojtar që e ka njohur mirë që nga Real Madrid, pasi janë stërvitur të dy.

“Unë e kam pasur atë si partner, e di kush është dhe çfarë mund të bëjë, ai është një lojtar i shkëlqyeshëm.

Por unë do të jap gjithçka që ai mos bëj asgjë. Nuk do ta lejoj të kalojë. E di se sa vlen kjo gjë në derbi”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu