Theo Hernandez “thumbon” Fifa 21 me vlerën e tij dhe më pas rithekson dashurinë kuqezi!

Duke folur në profilin e tij në Twitter, Theo Hernandez falënderoi ekipin EA Sports për shpërndarjen e lojës së famshme “Fifa 21”.

Francezi, më pas, ai ua dha lojtarëve të tjerë kuqezi, por më pas komentoi vlerën e tij:

“Faleminderit EA për këtë dhuratë. Bukur, por mendoj se vlera 80 është pak e ulët, mbase unë e meritoja pak më shumë si 85 ose 86.

Shpejtësia është e madhe, mbrojtja është pak e ulët. Por, le të themi që është në rregull (qesh)”

Futbollisti i Milanit, më pas, dërgoi një tjetër mesazh dashurie për ngjyrat kuqezi.

Mbrojtësi francez ka treguar një përkushtim të madh për projektin e Milanit dhe ka përcaktuar, me grafikë, këto sezone si “vitet më të mira të karrierës sime”.

Image

Lojtari francez është gati për derbin e së shtunës, ku do të ketë përballë një futbollist me të cilin është stërvitur dikur te Real Madrid, Achraf Hakimi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu