Theo Hernandez – Mezi pres te rikthehem ne fushe, ndjehem shume mire ketu!

Theo Hernandez eshte gati te rikthehet ne fushe dhe te jete i gatshem per sfiden kunder Verona dhe tregon dy muajt e pare me kuqezinjte:

Nuk e njihja me pare Giampaolo por eshte nje trajner i mire, agresiv dhe shume kerkues, mendoj se me kete trajner dhe me kete grup qe kemi do bejme mire kete sezon – shprehet per Milan TV mbrojtesi. Jam shume i lumtur ketu, me shoket ambjentin me te gjithe me pelqen gjithcka. Mezi pres te rikthehem ne fushe, me erdhi keq per demtimin por jane gjera qe ndodhin. Rekuperimi po ecen shume mire dhe jam i etur per te luajtur ne San Siro – mbyll intervisten Theo Hernandez i cili pritet te rikthehet ne fushe kunder Verones javen e ardhshme ne transferte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu