The Sun Milan ne avantazh per mesfushorin e Man Utd

Pas mediave belge dhe mediat angleze konfirmojne interesimin e Milan per mesfushorin Belg te Man Utd.

Pas refuzimit te kontrates se re te Fellaini nga Man Utd tashme lojtari eshte i lire dhe mund te firmose me kedo. Ne Premier League ka shume kerkesa por sipas The Sun Milan eshte ne avantazh ndaj skuadrave te tjera!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu