The Guardian Milan me syte nga Premier League!

Sipas The Guardian Gary Cahill mbrojtesi i Chelsea te cilit i perfundon kontrata ne 2019 mund te transferohet te kuqezinjte pasi kete sezon nuk po gjen hapesira te blute e Chelsea.

Mbrojtesi 32 vjecar eshte aktivizuar vetem ne 6 ndeshje kete sezon nga Sarri dhe kerkon nje skuader ku mund te kete me shume hapesira!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu