Telefoot: Leicester ende nuk e ka mbyllur, pritet oferta e Milanit për lojtarin!

Milani është në kërkim të një mbrojtësi dhe tashmë kjo dihet botërisht! Trajneri Pioli e ka pranuar, drejtori teknik Maldini gjithashtu…

Sondazhet vazhdojnë dhe pse objektivi mbetet Milenkovic, i vështirë për kërkesat e larta të Fiorentinas, edhe pse djaloshi do kuqezinjtë.

Por, sipas raportimit nga kanali francez Telefoot, “Djalli” është gati të regjistrohet në garë për Ëesley Fofana. Leicester tashmë ka ofruar 28 milion euro plus bonuse për mbrojtësin e ri të Saint-Etienne, por gjithashtu do të pritet edhe oferta e Milanit që mund të vijë së shpejti!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu