Te fundit rreth formacionit ndaj Olympiacosit!

Nje gjysme turnover per sfiden e sotme ndaj Olympiacos.Ne sulm rikthehet Higuain ndersa ne vend te Calhanoglu do te luaj Castillejo.Ne mesfushe Bakayoko do te luaj ne vend te Kessie ndersa ne mbrojtje Zapata dhe Calabria do te zevendesojne Musacchion dhe Abaten dhe ne porte do te luaj Reina ne vend te Donnarummes. Keto jane te rejat rreth formacionit te mundshem per sfiden e sotme ndaj Olympiacos.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu