Te fundit rreth formacionit kunder Genoa!

Te fundit nga kampi kuqezi sipas Sky Sport, Calhanoglu fiton balotazhin me Laxalt ne krahun e majte te mesfushes, Kessie ja del dhe bashke me Biglia do te jene ne qender te mesfushes me Suso ne krahun e djathte.

Ne sulm dyshja Cutrone-Higuain ndersa ne mbrojtje Rodríguez Romagnoli Musachio dhe Abate ne vend te Calabria!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu