Te fundit nga merkato!

Ne dalje: Stefan Simic te Frosinone e mbyllur, mbrojtesi kalon ne forme huazimi te thjeshte pa te drejte blerjeje, mungon vetem firma por gjithcka eshte e kryer.

Halilovic sipas Sky Sport kerkohet nga Bologna e Inzaghit, lojtari ne fillim eshte futur ne tratativen per Piatek por u refuzua nga klubi genoan.

Ne hyrje: Nderkohe qe sulmuesi Polak eshte duke kryer vizitat mjekesore dhe me pas ne Casa Milan per firmosjen e kontrates, Sipas L`Equipe media franceze shkruan se Milan ka arritur akordin me mbrojtesin e majte te Monaco Leroy Abanda i ditelindjes 2000 francezi do te firmose nje kontrate prej 4 vjet e gjysem me klubin kuqezi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu