Te fundit nga kampi kuqezi!

Sipas gazzetta dello sport Gattuso ka vendosur te hedhe Cutrone ne sulm duke lene Kalinic ne stol.

Lucas Biglia edhe pse eshte rekuperuar do ta nise nga stoli nga fillimi Locatelli.

Calabria do te zere vendin e Abate ne krahun e djathte te mbrojtjes bashke me Romagnoli Bonucci dhe Rodriguez.

Ne krahet e sulmit Suso dhe Calhanoglu me Kessie dhe Bonaventura ne mesfushe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu