Te fundit nga formacioni!

Me Higuain te demtuar dhe me Cutronen te sapo kthyer nga demtimi sot ne qender te sulmit me shume mundesi do te luaj Borini titullar. Nderkohe Laxalt do te luaj ne vend te Rodriguez. Keto do te jene dy nderrimet ne formacion qe Gattuso do te kryej sonte ne ndeshjen ndaj Empolit, po ashtu dhe Calabria ka fituar balotazhin me Abate per nje vend titullari!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu