TalkSport: Sfida Milan-Liverpool per Ruben Neves!

Cardiff City v Wolverhampton Wanderers - Sky Bet Championship - Cardiff City Stadium. Wolverhampton Wanderers Ruben Neves celebrates scoring the opening goal during the Sky Bet Championship match at the Cardiff City Stadium. Picture date: Friday April 6, 2018. See PA story SOCCER Cardiff. Photo credit should read: Nigel French/PA Wire. RESTRICTIONS: EDITORIAL USE ONLY No use with unauthorised audio, video, data, fixture lists, club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. URN:35864565

Ylli 21 vjecar i Wolverhampton Ruben Neves eshte vene ne shenjestren e Liverpool dhe te Milan. Sipas TalkSport lojtari eshte nen menaxhimin e Jorge Mendes i cili ka marredhenie te mira me drejtuesit kuqezinj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu