Talenti suedez “ndez motorët”, Laxalt falënderon me gol (VIDEO)

Laxalt ka shënuar golin e dytë të Milanit këtë sezon, në miqësoren ndaj Novara, pasi talenti suedez Roback, që luan në krah të djathtë, ka depërtuar bukur në fundore, duke krosuar. Edhe pse mbrotjtja mike nuk e largoi siç duhej topin, Laxalt u ndodh aty dhe realizoi me lehtësi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu