Talenti i United: Me Ibra nuk ka shaka, kur bërtiste në dhomat e zhveshjes! E dua atë njeri

Duke folur në mikrofonat e faqes së UEFA-s, mesfushori i United Scott Mctominay foli për ish-bashkëlojtarin Ibrahimovic. Këto janë fjalët e tij: “Ibra ishte shumë i ashpër me mua. Unë nuk do të them më shumë se kaq (qesh)

Zlatan është një profesionist i shkëlqyeshëm, punon shumë, lojtar i madh! Ai ishte një prani e shkëlqyeshme në dhomën e zhveshjes për sa i përket zërit dhe mënyrës se si ai bashkëvepron me të.

Një djalë i pamëshirshëm në mënyrën se si ai dëshiron të fitojë 24 orë në 24. Nëse nuk jeni në të njëjtën faqe me të, atëherë nuk do të keni shumë shpresë me të, ai do ta bëjë jetën tuaj të vështirë kështu që i duhuri për të fituar, përndryshe do të jetë një kohë e vështirë për ty!

LEICESTER, ENGLAND – DECEMBER 26: Scott McTominay of Manchester United in action during the Premier League match between Leicester City and Manchester United at The King Power Stadium on December 26, 2020 in Leicester, England. The match will be played without fans, behind closed doors as a Covid-19 precaution. (Photo by Michael Regan/Getty Images)

Zlatan padyshim që kishte një karrierë legjendare e cila është një meritë e vërtetë për të, dhe padyshim edhe për familjen e tij, kështu që unë nuk kam asgjë përveç lavdërimeve të mëdha. Duket tip i vështirë për t’u shoqëruar, por kjo është gjëja që dua te ai”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu