Takime në selinë kuqezi! Maldinit i propozohen tre futbollistë nga agjentët (VIDEO)

Sipas asaj që ka mësuar MN, Fabio Parisi dhe Stefano Antonelli, dy agjentë italianë, tani janë në takim me Paolo Maldini dhe Frederic Massara në “Casa Milan” duke biseduar për disa futbollistë që mund t’i interesojnë kuqezinjve.

Takime të zakonshme të merkatos për të bërë sondazhe. Dy agjentët kanë propozuar tre futbollistë.

Calciomercato Milan - Spunta il nome di Mykolenko - Pianeta Milan

Bëhet fjalë për Marcos Senesi i Feyenoord (23 vjeç, qendërmbrojtës dhe mbrojtës krahu), Vitalij Mykolenko (21 vjeç, mbrojtës krahu) dhe Vladyslav Suprjaha (20 vjeç, sulmues) të Dinamo Kiev!

Ukraine overcome South Korea to win Under-20 World Cup - AS.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu