Szoboszlai “magjeps” ndaj Turqisë, tifozët: Maldini, paguaj 24 mln euro! (VIDEO)

Deri përpara se të konfirmohej Stefano Pioli, emri i Dominik Szoboszlai ishte në rendin e ditës te Mlani. Talenti hungarez i Salzburg madje kishte biseduar me Rangnick dhe ishte gati të vishej kuqezi, por situata ndryshoi!

Megjithatë, edhe Boban e kërkoi në janar por austriakët nuk e lëshuan. Sonte, në sfidën Hungari-Turqi, fantazisti, që luan edhe si mesfushor, ka realizuar një perlë të vërtetë në goditje dënimi kundër Calhanoglu & Co…

Menjëherë reagimi i tifozëve: “Maldini, bleje! Ka klauzolë 24 mln euro”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu