Suso vendos vete fatin e tij!

Ne kontraten e Suso eshte nje klauzole prej 38 milion euro por Sipas Gazzetta dello Sport do te jete vete lojtari spanjoll i cili do te vendose per fatin e tij. Per momentin Suso nuk ka marre asnje vendim por nje peshe do te kete dhe vendimi i UEFA-s per te ardhmen e klubit kuqezi  – shkruan Gazzetta dello Sport sot!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu