Suso pelqehet nga Napoli Liverpool dhe Totenham!

Sipas Gazzetta dello Sport Napoli eshte gati te paguaje klauzolen prej 40 milion eurosh per lojtarin spanjoll Suso. Nderkohe dhe ne Angli Liverpool dhe Totenham jane gati per te marre sherbimet e lojtarit, Liverpool eshte gati te ofroje 8 milion euro ne vit per lojtarin gati 5 milion euro me shume se merr te kuqezinjte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu