Suso lojtari qe provokon me shume kundershtaret per karton!

Nje sezon i gjate me ulje dhe ngritjet e saj por Suso mbetet lojtari me i rrezikshem per kuqezinjte e Gattuso.

Me driblimet e cila eshte arma e tij me e forte ka bere qe lojtaret kundershtare te shkaktojne me shume faulla se kujtdo lojtari tjeter ne rradhet kuqezi – shkruan Tuttosport- dhe eshte lojtari qe detyron  kundershtaret te marrin kartona me shume nga te gjithe..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu