Suso lojtari me i rendesishem te kuqezinjte!

Sipas Gazzetta dello Sport Suso eshte nje nga lojtaret kuqezi me te rendesishem, ne ndeshjet kur lojtari spanjoll nuk eshte aktivizuar Milan-Roma 0-2 Milan-Atalanta 0-2 dhe pjesa pare Milan-Benevento 0-1 Milan nuk fiton..

Sa here qe sulmuesi mungon Milan humbet nen drejtimin e Gattuso, ja pse eshte i rendesishem Suso ne manovrat sulmuese te skuadres.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu