Suso: Kisha kohe qe nuk shihja kete frym grupi tek Milan

Per momentin eshte nje nga futbollistet me te perfolur ne merkato. Suso nuk kerkon te shperqendrohet dhe mendon vetem per Napolin.

” Gattuso na ka bashkuar te gjitheve. Kisha kohe qe nuk i shihja nje grup te bashkuar ne dhomat e zhveshjes”.

Per sa i perket paraqitjes se tij Suso shprehet se eshte rritur shume profesionalisht.

” Jam rritur. Sidomos mbas huazimit tek Genova tregova se cfare dija te beja. Por mendoj se mund te permiresohem akoma”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu