Suso – Jemi me pak te bukur por me kompakte si skuader!

Vendi katert per ne nuk duhet te jete fiksim sepse pastaj rrezikon te shtoje presionin te lojtaret, sigurisht Milan duhet te jete ne Champions por nuk bej dot parashikime sepse ne derby dhe finalen e Superkupes nuk dolem mire..

Gattuso? Ne momentet tona me te veshtira arriti te mbante skuadren ne lartesine e duhur, ne raportin njerezor me Rinon eshte pjesa me e bukur, eshte nje njeri qe mund te flasesh hapur..

Piatek dhe Paqueta? Kam pare shume lojtare te bejne mire ne fillim me pas humbasin, eshte heret te bejme krahasime aq me shume me lojtare qe kane fituar Topin e Arte. Edhe Kalinic e nisi mire me pas pas disa gabimeve u kritikua nga te gjithe dhe nuk eshte mire qe kjo ti ndodhi dhe Piatek apo Paqueta nese me vone gabojne ndonje ndeshje..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu