Suso: E dashuroj Milanin,do rinovoj sa me pare!

Suso ka dhe nje interviste per gazeten Marca ku eshte shprehur:

Kam 4-5 oferta por nuk kemi bere asnje tratative. Dua te qendroj tek Milani kjo eshte e rendesishme per mua. Une e dua Milanin dhe familja ime ndihet shume e lumtur ketu.Do flas me drejtuesit per te rinovuar serisht kontraten. Higuain? Nje sulmues i madh padyshim nje vlere e madhe per ekipin shpresoj te pershtatem sa me mire me te. Gattuso? E ka Milanin ne ADN. Ben gjithcka me pasion,qe nga ardhja e tij jemi permirsuar shume.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu