Suso – Callejon tashme mundet!

U nis si nje thashethem mediatik por ne fund zerat sa vin dhe shtohen. Pas Pepe Reina Milani dhe Napoli vazhdojne tratativat. Mediat Italiane citojne se jane prane shkembimit Suso – Callejon. Spanjolli i Milanit ka nje klauzol 40 milion euro nderkohe Callejon 20 million. Tuttosport citon se Napoli eshte gati te japi 20 milion euro plus kartonin e Callejon por mesa duket lojtari Napolit nuk eshte i bindur. Mos kualifikimi i Milanit ne Champions League ndikon tek zgjedhja e anesorit te Napolit. Tratativat vazhdojne…

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu