Super Milan 3 pike te arta ne Bergamo!

Nje super Milan nje super Piatek marrin tre pike te rendesishme ne nje fushe te veshtire si ajo e Bergamos. Pas dizavantazhit me gol te Freuler Milan reagon dhe gjen golin e barazimit me ane te Piatek. Ne pjesen e dyte Calhanoglu dhe serish Piatek vulosin gjithcka nje trepikesh shume te rendesishem per djemte e Rino Gattuso!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu