Sun: Wolverhampton e ka seriozisht per Andre Silva!

Sipas gazetes britanike The Sun Wolverhampton skuadra qe eshte ngjitur ne Premier League e ka seriozisht per te marre sherbimet e lojtarit portugez Andre Silva.

Klubi anglez ka gati nje oferte prej 35 milion euro dhe kete gje ja ka bere te ditur dhe agjentit te lojtarit Jorge Mendez. Trajneri portugez Nuno Espirito Santos i Wolverhampton eshte shtysa kryesore per kete transferim!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu