Sulmi,reparti qe duhet patjeter te perforcohet!

Tashme e dime te gjithe qe Milani duhet patjeter te perforcoje sulmin per sezonin e ardhshem. Prej disa kohesh perflitet Memphis Depay per te perforcuar krahun e sulmit si dhe nje sulmues qendre i konfirmuar.Emrat qe kane dale nga mediat jane Falcao i Monacos dhe Cavani i PSG. Ky i fundit mund te nderrohet me portierin Donnarummen.

Burimi i lajmit Tuttosport.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu