Statistika: Goditjet ne porte, Milan ne vendin e 4 ne Seria A!

Ne ndeshjen sot Milan vs Verona do te perballen vendi fundit per goditje ne porte ne Seria A Verona me 333 goditje gjithsej dhe vendi 4 qe ndodhet Milan.
Milan ka goditur 573 here porten e kundershtarit kete sezon duke u pozicionuar ne vendin e 4 pas skuadrave si Roma Napoli dhe Fiorentina..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu