Stadiumi finales nje mrekulli!

King Abdullah Stadium

Milan dhe Juventus do te luajne finalen e Superkupes ne Jeddah ne Arabine Saudite ne Stadiumin modern KING ABDULLAH STADIUM me kapacitet prej 62 mije vendesh ku pritet te jete i mbushur ne kapacitetin e plote te tij. I inaguruar ne vitin 2014 stadiumi ka kushtuar 560 milion dollare, ka perfunduar brenda dy viteve dhe eshte i denje per nje finale midis dy klubeve te medha!PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu