SportMediaset: Veretout dhe Pezzella kerkohen nga Milani

Sipas asaj qe shkruan SportMediaset, ne diten e merkure ne Casa Milan ka qene i pranishem menaxheri lojtarit German Pezzella. Fiorentina per mbrojtesin 21 vjecar argjentinas kerkon 20 milion euro nderkohe qe Milani oforon Biglia dhe 30 deri 35 milion euro per Veretout dhe Pezzella.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu