Sportmediaset: Milan provon per Ceballos, oferte Real Madrid!

Milan-Ceballos tratativa vazhdon, sipas Sportmediaset me gazetarin e saj Claudio Raimondi klubi kuqezi ka paraqitur nje tjeter oferte klubit madrilen , huazim me detyrim blerjeje me nje avantazh per Real Madrid duke vendosur dhe nje pike si ai e riblerjes per klubin madrilen. Perez nuk kerkon te humbase talentin spanjoll Ceballos por konfrontimi me Zidane dhe hapesirat qe kerkon lojtari jane arsyet kryesore te largimit te mundshem te lojtarit. Nje tratative qe vazhdon prej javesh qe shoqerohet me optimizem ne klubin kuqezi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu