Sportmediaset: Milan i xhindosur me Banti, njeashmeri ne arbitrim!

Sipas Sportmediaset Milan eshte i inatosur me drejtimin e ndeshjes nga ana e arbitrit Banti, kuqezinjte protestojne per faullin e Matuidi (lojtari e kishte nje te verdhe) me pas per kontaktin ne zone midis Conti dhe Emre Can te cilin arbitri as nuk denjoi te shkonte ta shikonte ne VAR, por me shume me nderprerjen e aksionit nga ana e anesorit ndaj Cutrone ku pozicioni tij ishte shume i dyshimte dhe ne raste te tjera pritet te mbyllet aksioni me pas VAR shikon nese ishte i rregullt pozicioni apo jo, ndersa dy aksione te Juventus nuk jane nderprere pra topi eshte goditur ne porte nga ana e lojtareve te Juventus dhe me pas eshte sinjalizuar per pozicion jashte loje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu