SPORTMEDIASET: Milan-Bodo, zbulohet shifra për Hauge! Rebic “falso nueve”, Colombo…

Duke folur në mikrofonat Sportmediaset, Claudio Raimondi bëri një vlerësim të Milanit nga fusha te mungesat, sulmuesi dhe merkato. Këto janë fjalët e tij:

“Milani, në pritje të kthimit të Ibrahimovic, po shijon faktorin C: Calhanoglu dhe Colombo. Turku është i mahnitshëm me paraqitje të shkëlqyera si një mesfushor sulmues edhe pse 18-vjeçari, duke marrë parasysh rritjen e tij, ka mahnitur dhe ndaluar çdo ndërhyrje në rolin e zëvendës Ibrahimovic”.

“Kapitulli Hauge! Norvegjezi ka magjepsur Milanin dhe është shumë afër kuqezinjve për një shifër afër 4 milion euro. Kundër Crotone, Milani do të përpiqet të marrë fitoren e dytë radhazi me Rebic i cili ndoshta do të fillojë si sulmues kryesor dhe pas tij Castillejo, Saelemaekers dhe Calhanoglu”.

“Kuqezinjtë gjithashtu po presin një goditje në mbrojtje, me Nastasic gjithmonë në sytë e tyre”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu