Sportmediaset Liverpool gati oferta per Gigio!

Sipas Premium Mediaset Liverpool ka patur nje takim me Raiola per te ardhmen e Gigio Donnarumma, sipas medias italiane klubi anglez do te ofroje 40 milion euro plus nje lojtar (per tu vendosur me Milan)

Por per drejtues te Milan ne keto kushte nuk mund te ulen te negociojne pasi oferta eshte e ulet dhe drejtuesit kuqezinj kerkojne te pakten 70 milion euro per kartonin e Donnarumma!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu