SportMediaset: Elliott mendon per Conten si tranjerin e ri te Milanit!

Sipas Sport Mediaset,Elliott po mendon per Antonio Conten si tranjerin e ri te Milanit. Mbas mbledhjes se CDA do te vendoset per tranjerin e ri pavaresisht konfirmimit te Gattusos ne fillim. Gjithashtu dhe Mirabelli me Fassonen jane te rrezikuar. Elliott eshte duke menduar per nje revolucion ne ekip. Gjithashtu me ardhjen e Contes tek Milani do te ishte i sigurt transferimi i Morates gjithashtu dhe ndonje lojtari tjeter te rendesishem.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu