Sportmediaset: Boban rol thelbesor te kuqezinjte!

Sipas Sportmediaset ka mbetur vetem firma per te formalizuar rikthimin e Zvonimir Boban te kuqezinjte por kete here si drejtues i larte ne klubin e Milan.

Po kush do te jete roli tij te Milan? Kroati do te jete nje ndermjetes midis Gazidis dhe Maldini por qe do te kete kompetenca ne dyja sektoret ate menaxhues dhe ate sportiv. Po Sipas Sportmediaset Frederic Massara do te jete Drejtori Sportiv i kuqezinjve dhe qe ndryshe nga Roma ku ishte i dyte pas Sabatini ne fillim me pas Monchi kete here do te kete nje rol deciziv per merkaton ku emrat e Andersen dhe Denis Praet te Sampdoria sugjeruar dhe nga Giampaolo mund te jene goditjet e para ne punen e tij si Drejtor Sportiv te Milan!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu