SPORT: Milan dhe Inter, sondazhe për Pjanic. Por lojtari ka vendosur kusht bazë

Sondazhe të Interit dhe Milanit për Miralem Pjanic. Sipas raportimit nga e përditshmja iberike Sport, përveç Juventusit, janë edhe dy milanezet në gjurmët e mesfushorit boshnjak që largohet nga Barcelona.

Pjanic, megjithatë, tashmë ka shprehur dëshirën për t’u bashkuar me mentorin e tij Massimiliano Allegri dhe për t’u kthyer në Torino: nëse destinacioni do të jetë në Itali, me pak fjalë, do të jetë vetëm për të veshur bluzën bardhezi.

Përndryshe, duhet mbajtur një sy te Tottenham i Fabio Paratici, i cili në orët e fundit i kërkoi Barcelona-s huazimin e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu