Sot vjen vendimi i UEFA!

Sot vjen me ne fund vendimi i UEFA i cili sipas mediave eshte 1 vit perjashtim nga Europa League si dhe 30 milion euro e cila nje pjese paguhet tani dhe tjetra nuk paguhet nese rregullohet situata.

Sipas Carlo Pellegati Commisso ishte i gatshem te paguante 500 milion euro plus borxhin ndaj Elliot, te vinte ne dispozicion 150 milion euro per merkaton si dhe te paraqitej ne CAS si President i AC Milan dhe i besueshem per Uefa.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu